Renginiai Šiandien rajone

Prasideda Gatvės muzikos diena Kaune

Liepos 18 dieną Kauno gatves vėl pripildys tradicinė Gatvės muzikos diena. Jau keturioliktus metus iš eilės, muzikanto Andriaus Mamontovo pradėta iniciatyva, suburs tiek muzikuojančius, tiek mėgstančius klausytis muzikos. Kauniečių ir miesto svečių laukia daug šaunių renginių, tad pasirinkti bus nelengva – parengėme keletą rekomendacijų!

„Onegin“. Dalelė bendros tarpžmogiškos pasąmonės, išsireiškianti tamsia, gotiška, energinga elektroninė muzika ateinančiai post-apokalipsei.

Kur? Šalia baro GODO (Laisvės al. 89)

Kada? 12:00 – 15:00

„Iki mėnulio“. Akustiška programa su atlikėja Indre Sabaliauskaite ir gitaristu Roku Žvirbliu iš grupės “Iki Mėnulio”.  Malonūs širdžiai kūriniai, kurie tikrai privers pajudėti ar bent jau palinguoti į taktą.

Kur? Prie Soboro (Nepriklausomybės aikštė)

Kada? 12:00 – 12:30

„Ateik Pagrot @ Bazooka“. DJ mokykla Ateik Pagrot bei skaniausių sushi buritų vieta Kaune Bazooka LT kviečia kauniečius ir miseto svečius. Laukia ilga, garsi ir muzikali diena. Savo valandinius pasirodymus atliks net 10 DJ!

Kur? Bazooka (Kęstučio g. 16)

Kada? 12:00 – 22:00

„Garma“. Kai tenka suderinti maištingą hard rock su country muzikos elementais, ko gero niekas Lietuvoje geriau to nepadaro už grupę Garma. Įsimintini gitaros rifai ir vokalo melodijos – tai tik vienas iš grupės kozirių, verčiančių auditoriją suklusti. Išskirtinumo suteikia įpinti smuiko ir buzukio garsai. Na ir žinoma pilnai roko dvasią atspindintys dainų tekstai, tiesmukiški ir be užuolankų.

Penkių Kauno muzikantų kolektyvas dabartinę sudėtį suformavo 2020 metų sausio mėnesį. Šiuo metu grupė aktyviai ruošiasi pirmojo studijinio albumo įrašams.

Kur? Prie Centrinio pašto (Laisvės al. 102)

Kada? 12:30 – 13:00

„JazzGinas“. Skrabalais nuo rokenrolo iki pop muzikos hitų.

Kur? Kauno šv. Petro ir Pauliaus arkikatedros bazilikos (M.Valančiaus ir Vilniaus g.sankryža)

Kada? 13:00 – 14:00

„Black Melancholy“. ANANDA – indiškos muzikos grupė. Visus narius sieja meilė muzikai ir Sahadža jogos meditacija. Atliekamos vakarietiškai interpretuotas Šiaurės Indijos giesmės – badžanus (ind. Bhajans), kuriais perteikiamas džiaugsmas, ramybė, meditacinė būsena.

Kur? Prezidentūros sodelis (Vilniaus g. 33)

Kada? 14:00 – 15:00

„Ginger Bread“. Stilius – Indie-rock. Tai grupė iš Kauno, kuri kartu groja jau 1 metus. Šiuo metu daugiausia laiko praleidžia kuriant naujas dainas.

Kur? Šalia baro GODO (Laisvės al. 89)

Kada? 16:30 – 17:00

„Louder Than Mice“. Nuo 2014 m. Kauno rūsiuose ir palėpėse grojantis instrumentinis duetas. Šiuo metu grupė telkia dėmesį į Americana stiliaus džiazą, išpopuliarintą gitaristo Bill Frisell, Afrikos ir Lotynų Amerikos ritmus, post-hardcore skambesį.

Kur? Šalia baro GODO (Laisvės al. 89)

Kada? 18:00 – 18:30

„Only Once“. Tai roko bombos grupė, kuri jums dovanoja senus laiko patikrintus ir modernius hard rock, Rock’nRoll hitus.

Kur? Šalia baro GODO (Laisvės al. 89)

Kada? 20:00 – 21:00

 

Visa renginių programa ČIA.