Šiandien rajone

Programa „Fluxus kiemas“ kviečia burtis ir kurti svajonių kiemą

Jaunasis menininkas + kiemo bendruomenė = „Fluxus kiemas“, erdvė kūrybai ir netikėtumams. Nuotr. Martynas Plepys.

Ar kada nors pasvajojote, kaip galėtų atrodyti kiemas, kuriame būtų gera susitikti su kaimynais, bendrauti ir turiningai leisti laisvalaikį? Galbūt, šios mintys taip ir liko jūsų galvoje, nes nežinote, kaip jas būtų galima įgyvendinti. Tačiau šiandien drauge su kaimynais galite nuveikti dar daugiau, tereikia dalyvauti specialioje programoje.

„Kaunas 2022“ bendruomenių programa „Visi kaip vienas“ skelbia atvirą kvietimą aktyvioms Kauno miesto ir Kauno rajono kiemų bendruomenėms. Jeigu jūsų kiemą supa daugiabučiai ar privatūs namai, jei norite šią erdvę transformuoti į vietą, kurioje kaimynai gali drauge leisti laiką drauge ir kūrybiškai spręsti iššūkius – dalyvaukite naujoje, atradimų kupinoje „Fluxus kiemas“ programoje!

„Fluxus kiemas“ programa:

Jaunasis menininkas + kiemo bendruomenė = „Fluxus kiemas“, erdvė kūrybai ir netikėtumams

Kaip viskas vyks?

Visos kiemų bendruomenės, išreiškusios norą dalyvauti programoje ir užpildžiusios registracijos formą, bus pakviestos į bendrą susitikimą su kitomis kiemų bendruomenėmis. Jų bus prašoma trumpai pristatyti savo kiemą (pristatymas iki 2 minučių, parodant kiemo nuotraukas, papasakojant trumpą kiemo bendruomenės istoriją). Susitikimo pabaigoje bus išrenkami du kiemai dalyvausiantys programoje.

Balandžio 29 d. bus skelbiamas atviras kvietimas įvairaus profilio menininkams teikti meninius pasiūlymus laimėjusiems kiemams. Menininką išrinks komisiją, kuri bus sudaryta iš kiemo bendruomenės ir „Kaunas 2022“ atstovų.

Kada?

  • kvietimas kiemams vyksta nuo kovo 27 d. iki balandžio 22 d.
  • atrinkti kiemai bus paskelbti iki balandžio 29 d.
  • atviras kvietimas menininkams (teikiami pasiūlymai konkretiems kiemams) vyks nuo balandžio 29 d. iki birželio 3 d.
  • meniniai veiksmai kiemuose vyks nuo birželio 7 d. iki rugsėjo 7 d.
  • galutiniai kūrybiniai projektai (įtraukiant menininką ir vietos bendruomenę) bus pristatomi rugsėjo 7 d. „Fluxus“ festivalio metu.

Daugiau informacijos ir registracijos formą rasite čia.