Kalba gyventojai

Rimas Petraitis: „Kaunas – sportiškas miestas“

„Toks tas jau Kaunas – sportiškas, energingas, kupinas jaunatviško polėkio“, – pasakojo R. Petraitis.

Sporto ir mitybos specialistas, profesionalus asmeninis treneris Rimas Petraitis didžiuojasi gyvendamas Kaune. Šis miestas jam atrodo jaunatviškas, modernus, „gyvas“ ir tinkamas realizuoti savo siekius.

„Tai mano gimtinė, as čia užaugęs. Man Kaunas yra unikalus, nes čia daug gamtos miesto centre,  dvi didžiulės upės, be to miestas sparčiai modernėja, gražėja ir vis labiau tampa sportišku miestu“, – įsitikinęs R. Petraitis.

Paklaustas, kur Kaune nusivestų svečią iš užsienio, pašnekovui ilgai galvoti nereikėjo. Jis turi keletą miesto vietų, kurias rekomeduoja aplankyti kiekvienam.

„Miesto svečiams rekomenduoju pamatyti Santaką, Nemuno salą, Kauno marias, Pažaislio vienuolyną, fortus ir kitus muziejus. Nusivesčiau į parkus, jie Kaune vis gražėja. Taip pat būtinai aprodyčiau Laisvės alėją bei senamiestį. Daug gražių ir įdomių vietų yra mūsų mieste.

Man asmeniškai labiausiai Kaune patinka Panemunės šilas, nes jis buvo šalia mano namų, kur augau. Vaikystėje dažnai ten lankydavausi. Nors Panemunės šilas jau pradėtas tvarkyti, manau būtų galima dar geriau sutvarkyti ir išnaudoti tokią gražią erdvę. Viena mėgstamiausių Kauno vietų – Nemuno ir Neries Santaka, nes ten gražiausiai matosi saulėlydžiai“, – Kauno miestui pagirų negaili žinomas Lietuvoje asmeninis treneris.

Kaune yra daugybė vietų, kurias parodyti svečiui iš užsienio tikrai nebūtų gėda. Rimas Petraitis didžiuojasi ne tik savo gimtuoju miestu, bet džiaugiasi ir aktyviais miesto gyventojais.

„Iš savo, kaip trenerio pusės galiu sakyti, kad Kaunas tikrai yra labai sportiškas miestas. Džiaugiuosi tuom. Gyventojai tampa vis aktyvesni, vis labiau mieste populiarėja aktyvus laisvalaikis, kuriam puikiai išnaudojamos naujos erdvės. Turime puikius dviračių takus, parkus  su treniruokliais. Drįstu sakyti, kad Kaunas yra sportiškiausias Lietuvos miestas. Kaunas turi daug žymių sportininkų: Kauno Žalgirio komanda, Rūta Meilutytė ir kiti. Toks tas jau Kaunas – sportiškas, energingas, kupinas jaunatviško polėkio“, – pasakojo R. Petraitis.