Renginiai Šiandien rajone

Rudenišką sekmadienį kauniečiai eis į mados ir grožio mugę

Didžiausioje mados ir grožio mugėje lankytojų lauks beveik 200 mados ir grožio kūrėjų.
Didžiausioje mados ir grožio mugėje lankytojų lauks beveik 200 mados ir grožio kūrėjų.

Spinta šaukiasi rudeninės revizijos, kosmetinėje trūksta šaltajam sezonui tinkančių priemonių, o namai ,,prašosi“ atsinaujinti? Viską, ko Jums reikia, rasite po vienu stogu – didžiausioje nemokamoje mados ir grožio mugėje ,,Design for life“, kuri vyks jau šį sekmadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje.

200 prekės ženklų po vienu stogu

Sekmadienį nuo 10 iki 15 valandos vyksianti mados ir grožio mugė  po vienu stogu suburs beveik 200 mados ir grožio kūrėjų ne tik iš Lietuvos, bet ir kaimyninės Latvijos. Kosmetika, grožio priemonės, drabužiai, aksesuarai, papuošalai, rankinės, avalynė, vaikiški ir vyriški drabužiai, interjero detalės – tokia pasiūlymų gausa sekmadienį pasitiks mugės lankytojus.

Besidomintiems, kokie audiniai ir spalvos bus madingi šaltuoju metų laiku, ieškantiems plaukų ar kūno priežiūros priemonių, svarstantiems, kaip atsinaujinti savo namus bus pateiktos pačios aktualiausios sezono naujienos. Renginio organizatoriai kvies ne tik pasigrožėti naujomis, gerai žinomų prekės ženklų kolekcijomis, bet ir atrasti dar nematytus prekės ženklus.

Išskirtinis pasitikimas

Nemokamu įėjimu bei prekės ženklų gausa viliojanti mados ir grožio mugė pirmuosius savo lankytojus pasitiks su dovanomis. Nuo 10 valandos į mugę atvyksiantiems žmonėms bus dalinami žurnalai. Nemokamas renginys duris atvers spalio 28 dieną, sekmadienį, nuo 10 iki 15 valandos.

Daugiau informacijos rasite čia.