Šiandien rajone

Šiandien Kaune – žinomas alaus festivalis „Octoberfest“

Ilgametes tradicijas saugantis garsus alaus festivalis Vokietijoje „Octoberfest“ šiandien persikelia į Kauno miestą. Laikinosios sostinės gyventojai ir svečiai kviečiami paragauti būtent šiam renginiui išvirto nealkoholinio alaus bei pagamintų tradicinių valgių.

„Octoberfestas“ nuo 1810 metų vyko Vokietijos mieste Miunchene. Senuosius aludarystės papročius saugantis festivalis kasmet pritraukdavo milijonus lankytojų, kurie švęsdavo iš širdies. Renginys nepraeidavo be 1 l talpos bokalų, gardžiųjų vokiškų dešrelių bei dainų ir užburiančios atmosferos, kurią pajausdavo kiekvienas apsilankęs.

Šie metai, kaip ir praėję, vis dar paveikti pandemijos, tad Miunchene festivalis neįvykęs, tačiau jis su trenksmu keliasi į Kauną. Visiems puikiai žinomos alaus daryklos „Volfas Engelman“ studijos kiemelyje jau nuo 17 val. jūsų lauks nealkoholinio alaus fiesta bei tradicinių festivalio valgių puota.

Tiesa, „Octoberfeste“ jūsų laukia ir malonios staigmenos, žaidimai bei pramogos. Alaus darykla būtent šios šventės proga išvirė specialaus nealkoholinio alaus, kurio niekur kitur nerasite. Jo išvirta 500 l, tad tik pirmieji lankytojai galės pasimėgauti išskirtiniu ir dar neragautu gėrimu.

Koks festivalis be muzikos? Jos čia taip pat netrūks. „Octoberfeste“ gros bavariškos muzikos grupė „Allegretto band“, kuri sukurs būtent šiam festivaliui būdingą nuotaiką.

Esant lietingam orui organizatoriai jums pasiūlys pasislėpti didelėse, šildomose palapinėse, kuriose galėsite jaukiai šnekučiuotis ir nesibaiminti, kad sušalsite.