Renginiai Šiandien rajone

Šilainiškiai švęs savo rajono dieną

Rugsėjo 8 dieną, šeštadienį, Šilainiai švęs savo dieną. Šventėje netruks įvairių pramogų, kaimynų šypsenų ir malonių staigmenų.

Šilainiškiai kviečiami dalyvauti  „Labas, Šilainiai!“ bėgime. Bus kelios trasos: 2,5 km,5 km ir 10 km. Šilainių daugiabučius prižiūrinti įmonė „Šilainių būstas“ krepšinio gerbėjus kvies į 3×3 krepšinio varžybas.

„Per susitikimą su Šilainių bendruomene nemažai diskutavome, ko Šilainiams trūksta. Labiausiai išryškėjusios problemos – spalvų, renginių, aktyvių žmonių, veiklos šeimoms trūkumas. Tai ir padiktavo šventės programą“, – pasakojo šventės organizatoriai.

Renginio dalyviai, atsinešę pledus, galės ne tik smagiai piknikauti kartu su savo šeima ir kaimynais, bet ir dalyvauti jogos bei akro jogos, meno terapijos užsiėmimuose. Šokių studija „Flash dance“ mokys linijinių šokių. Taip pat galėsite pramokti lindihopo žingsnelių ir stebėti šokėjų pasirodymus. Sportiškai nusiteikę šventės dalyviai galės dalyvauti „Gym+“ apšilimo treniruotėse.

Praktiškiems gyventojams „Šilainių būstas“ suteiks naudingos informacijos apie daugiabučių renovaciją, parodys, kaip išmaniai, lengvai ir greitai atsiskaityti už būsto priežiūros paslaugas.

Tokia didelė šventė Šilainiuose organizuojama pirmą kartą
Tokia didelė kaimynų šventė Šilainiuose organizuojama pirmą kartą.

Vaikai galės nupiešti Šilainių simbolį „Šilainį“, o daugiausiai simpatijų sulaukęs piešinys virs tikru Šilainiu – bus pasiūtas Šilainio kostiumas. Ir tai dar ne viskas – galėsite pūsti didelius, spalvingus burbulus, dalyvauti estafetėse su FA „Herojais“, o smalsiausi galės trumpam tapti tikrais policininkais.

Jaunimas galės pabandyti vaikščioti juosta (Slackline), pasidaryti chna tatuiruočių, „pačilinti“„Čilainių“ zonoje.

Speciali programa lauks ir Šilainių senjorų – „Senjorų iniciatyvų centro“ palapinėje jie galės išmokti kaip naudotis telefonu ar kompiuteriu.

Renginyje dalyvaus ir Kauno Vinco Kudirkos viešosios bibliotekos Šilainių padalinys bei bendruomenės pareigūnai. Vyks pokalbiai apie Šilainių ir aštunto forto istoriją, „Kauno miesto muziejus“ surengs diskusiją apie Šilainių identitetą, projektas „Misija nulis“ skaitys paskaitą. Veiks Artūro Morozovo fotografijų paroda po atviru dangumi.

Šventę vainikuos akustinis koncertas, o sutemus vyks naktinis žygis po Šilainius kartu su „Minam kartu!“ organizacija.

Renginio data ir trukmė: rugsėjo 8 d., 13–19 val.

Renginio vieta: pieva prie Baltų pr. 95 namo.

Daugiau informacijos rasite čia.