Kalba gyventojai

Šilainių gyventojas: „Ačiū, mūsų namas pastebimai gražėja!“

„Namų priežiūros centro“ klientų asmeninis vadybininkas Povilas Nemura yra vertinamas klientų.
„Namų priežiūros centro“ klientų asmeninis vadybininkas Povilas Nemura yra vertinamas klientų.

Kiekvienam iš mūsų svarbi namų aplinka: mūsų butas, namas, kiemas. Daugiabučio gyventojai nuolat sprendžia, kas bus daroma jų name, kaip jis atrodys ateityje. Tokiose situacijose, siekiant geriausio rezultato, svarbus klientų asmeninio vadybininko, kaip tarpininko tarp darbų vykdytojų ir gyventojų, vaidmuo. Tuo įsitikino šilainiškis Stanislovas.

Šilainiuose gyvenantis Stanislovas nuoširdžiai dėkoja jo namą prižiūrinčiam „Namų priežiūros centro“ klientų asmeniniam vadybininkui Povilui Nemurai už jo profesionalų darbą.

„Mes pastoviai atsinaujinam: tai stogus, tai balkonus, dabar štai mūsų namo fasadą tvarko. Neturiu jokių priekaištų mūsų namą prižiūrinčiam Povilui Nemurai – visada randame bendrą kalbą, darbai vyksta sklandžiai“, – gerų žodžių klientų asmeniniam vadybininkui negailėjo gyventojas.

Anot P. Nemuros, darbų sėkmę lemia kompromisų atradimas, bendravimas su darbų rangovais ir dėmesys gyventojų pageidavimams: „Džiaugiuosi, kad gyventojai įvertina mano ir mano kolegų darbą ir aktyviai dalyvauja sprendžiant visus klausimus, ne tik einamus darbų rangos klausimus tačiau ir planus į ateitį.“

Namo atstovas Stanislovas stebi visus darbus name ir džiaugiasi, kad atėjus dirbti P. Nemurai, viskas keičiasi tik į gerą.

„Kai darbai bus pabaigti, atvažiuokite ir apžiūrėkite mūsų namą – jis iš tolo išsiskiria. Manau, mūsų dvylikaaukštis yra vienas geriausių“, – sakė Kuršių g. 20 name gyvenantis kaunietis.