Šiandien rajone

Šilainiuose iškils naujas vaikų darželis

Šilainiuose bus statomas naujas vaikų darželis.

Vietų trūkumas vaikų darželiuose – opi problema Kaune. Atsižvelgdama į tai, savivaldybė nusprendė Šilainiuose pastatyti naują darželį. Būsimo darželio vieta numatyta Kuršių gatvėje 49B.

Šilainiuose daugėja gyventojų, ypač jaunų šeimų. Šiandien šiame mikrorajone yra 10 ikimokyklinių įstaigų, trijose bendrojo ugdymo mokyklose veikia po vieną priešmokyklinę grupę. Šeimos norėtų, kad ikimokyklinio ugdymo įstaiga būtų kuo arčiau namų. Tikimasi, kad statomas naujas darželis išspręs šią problemą.

Pasidomėjome, kaip atrodys būsimas darželis. „Planuojama pastatyti ne mažiau kaip 200 vietų ikimokyklinio ugdymo įstaigą, kuri atitiktų šiuolaikinius statybos ir higienos reikalavimus. Numatyta, kad tai bus moderni vieno aukšto 12 grupių įstaiga: 6 lopšelio grupės po 10–15 vaikų ir 6 darželio grupes po 20 vaikų“, – pasakojo Kauno mero pavaduotoja Rasa Šnapštienė.

Darželio teritorija projektuojama kaip parkas su skirtingomis veiklų zonomis. „Toks suskirstymas leidžia vaikui keliauti skirtingose aplinkose ir keisti veiklas: užsiimti sodininkyste, sportuoti, pažinti aplinką ir žaisti“, – teigė Kauno mero pavaduotoja.