Šiandien rajone

Šiltais vasaros vakarais – į kiną po atviru dangumi

„Romuvos“ lauko kinas 2018 m. Organizatorių nuotr.

Kino teatras „Romuva“ skelbia ketvirtąjį lauko kino sezoną ir kviečia praleisti vasaros naktis žiūrint įdomiausius kino filmus po atviru dangumi.

Šią vasarą vyks net 15 nemokamų kino seansų. Kaip ir praėjusią vasarą, taip ir šį sezoną, filmų peržiūros vyks prie Kauno pilies ir Panemunės šile. Taip pat žiūrovų lauks dvi naujos filmų peržiūrai skirtos vietos – Nemuno saloje šalia „Žalgirio“ arenos bei atnaujintame Kalniečių parke.

„Romuvos“ vasaros kino vakarai prasidės liepos 16 d., antradienį. Pirmasis filmas, kuris atidarys lauko kino vakarų sezoną – spalvinga drama „Floridos projektas“. Šis filmas pasirinktas neatsitiktinai – tai ypatingai vasariškas, ryškiausiomis spalvomis nupieštas, vaikiškai lengvas, tačiau jautrus pasakojimas apie vaikystę ir svajonių pasaulį.

Gero kino mėgėjus kvies labai gerai kritikų įvertinti filmai: kultinio rusų roko atlikėjo Viktoro Cojaus legenda atgims filme „Vasara“, o filmas „Silvio“ leis pažvelgti į prabangius ir skandalingus prieštaringojo Silvio Berlusconi gyvenimo užkulisius. Į programą įtraukti ir Lietuvos kino kūrėjų darbai – „Išgyventi vasarą“ bei „Širdys“. Paskutinį vakarą prie ekrano kvies naujausias legendinio ispanų režisieriaus Pedro Almodovaro kūrinys „Skausmas ir šlovė“.

Visą „Romuvos“ lauko kino programą rasite čia.