Naudinga žinoti Šiandien rajone

Specialus maršrutas kavos gurmanams: 5 dienos, 5 skirtingos vietos

Priežastis susitikti su seniai matytu draugu ar drauge, padaryti trumpą pertraukėlę, apgalvoti savaitės planus, susiplanuoti atostogas – visa tai dažniausiai darome prie puodelio kavos. Tad kviečiame bent trumpam pakeisti aplinką ir užsukti į Kauno širdyje įsikūrusias kavines, kur jūsų lauks ne tik skani kava, bet ir jauki aplinka. Neabejojame, kad pasibuvimas čia praskaidrins jūsų dieną.

  • „Knygų ministerija“

Kur rasti? Laisvės al. 29

Hogvartso biblioteką primenantis interjeras, pilnos lentynos knygų, į antrą aukštą vedantys sukti laiptai ir ant stalo garuojantis kavos puodelis – puikus derinys, norintiems bent trumpam pakeisti aplinką, aptarti dienos reikalus ir planus, ieškantiems įkvėpimo ar tiesiog poilsio vietos. „Knygų ministerija“ savo išskirtiniu interjeru nepalieka abejingų. Laisvės alėja einančius praeivius kavinė pasitinka „Sostų karų“ tėvu vadinamo rašytojo G. R. R. Martino citata: „Tas, kuris skaito knygas, gyvena tūkstančius gyvenimų. Tas, kuris neskaito, gyvena tik vieną.“

  • „Green Café“

Kur rasti? Laisvės al. 46 ir Laisvės al. 80

Tai puiki vieta kavos gurmanams ar tiems, kurie be šio gėrimo neįsivaizduoja savo dienos. Čia galėsite paragauti naujo derliaus rūšinę kavą iš viso pasaulio: 35 kavos rūšys iš 21 pasaulio šalies, 10 kavos ruošimo būdų. Kasdien galite išbandyti vis kito regiono kavą ir kitą jos paruošimo būdą. Karštą vasaros dieną, kai norisi kažko gaivaus, rinkitės šaltą Latte ar Frappe. Nesvarbu, kokią kavą užsisakysite, visad gausite po mažytį skanėstą.

  • Ali šokoladinė“

Kur rasti? Laisvės al. 41

Tai jau trečioji vieta Laisvės alėjoje, kurioje kviečiame stabtelėti ir užsukti kavos, o gal net karšo šokolado. Prie kavos būtinai pasiimkite saldų skanėstą: triufelį, eklerą, pyragaitį ar spalvingąjį Macarons rinkinuką. Nusiveskite į šią vietą saldumynų mylėtoją ir praleiskite jaukią popietę estetiškoje bei meniškoje aplinkoje.

Skirkite laiko sau, savo artimiesiems ir skaniai, kokybiškai kavai
  • „Caffeine Roasters“ 

Kur rasti? Laisvės al. 72, Laisvės al. 89

Visos „Caffeine“ kavos ruošiamos iš šviežiai paskrudintų kavos pupelių. Čia patiekiamos skirtingų rūšinių pupelių kavos, kurių geografija plečiasi nuo Gvatemalos iki Kenijos. Nors dažnas čia užsukęs užsisako kavos išsinešti, leiskite sau pasilikti kavinėje ir pasimėgauti laiku, skirtu sau.

  • „Kavos kerai“

Kur rasti? Vilniaus g. 60

Gerą, kokybiškai pagamintą kavą mėgstantys kauniečiai čia lankosi jau 10 metų. Ši kavinė gali pasigirti ne tik turtingu kavos ir arbatos asortimentu, bet ir ypatingu tikros kvapu, kuris pasitinka kiekvieną čia užsukusį žmogų. Jei niekur neskubate ir turite laiko, rekomenduojame prie kavos paragauti ir torto ar pyrago gabaliuką. Tikėtina, kad kartą čia apsilankę, norėsite sugrįžti ir vėl.