Kalba ekspertai

Stogo keitimas išsprendė daugiabučio gyventojų problemas

Stogo keitimas išsprendė Partizanų g. 232 gyventojų problemas
Stogo keitimas išsprendė Partizanų g. 232 gyventojų problemas

Namo stogas – viena svarbiausių namo konstrukcijų. Laiku pakeista ir apšiltinta stogo danga gali ženkliai prisidėti prie energijos tausojimo. Vieno Dainavos mikrorajono gyventojai patys įsitikino, kad pakeitus stogą išsisprendžia juos kamavusios problemos.

Partizanų gatvėje 232 numeriu pažymėtame name penkto aukšto gyventojai skundėsi pratekėjimais pro lubas. „Šio daugiabučio stogo danga buvo susidėvėjusi. Problemų buvo ir su parapetų bei kaminėlių apskardinimais – dalis buvo stipriai pažeisti korozijos, dalis ventiliacijos kaminėlių apskritai buvo be apskardinimo“, – situaciją komentavo daugiabutį prižiūrintis „Dainavos būsto“ klientų asmeninis vadybininkas Kęstutis Pašvenskas.

Štai, kokį vaizdą matė daugiabučio gyventojai prieš stogo keitimo darbus.
Štai, kokį baisų vaizdą daugiabučio gyventojai matė prieš stogo keitimo darbus.

Gyventojai per susirinkimą nusprendė, kad išeitis yra viena – reikia keisti namo stogo dangą. Dabar darbai jau baigti, o penktame aukšte gyvenantys žmonės teigia, kad minėta problema nepasikartojo.

Dažnas daugiabučio gyventojas klysta manydamas, kad stogo remontas, tai tik viršutiniame namo aukšte gyvenančių kaimynų reikalas. Laiku neatlikus darbų, didelių nuostolių gali patirti visi kaimynai – po atlydžio ar smarkaus lietaus gali užlieti kelis namo aukštus. Be to, jei namo stogo danga kiaura, šaltuoju metų laiku iššvaistoma šilumos energija, o vasarą gyventojai kenčia nuo kaitros. Tokie namai šildomi netolygiai, todėl padidėja energijos sąnaudos.

Jeigu pastebėjote, kad Jūsų namo stogas yra prastos būklės, kreipkitės į klientų asmeninį vadybininką arba skambinkite numeriu 8 700 55 966.