Naudinga žinoti

TOP 5 romantiškiausios vietos Kaune

Valentino dienos proga sudarėme gražiausių, jaukiausių ir romantiškiausių Kauno vietų bei veiklų TOP 5. Nepraleiskite progos su savo antrąja puse aplankyti ar nusifotografuoti vienoje iš šių vietų.

  1. „Rožinis dramblys“
Nuotrauka iš portalo „Pasakiškos vestuvės“.

Kauno meilės simboliu laikomas „Rožinis dramblys“ – tai menininko, „Kiemo galerijos“ įkūrėjo Vytenio Jako gatvės meno piešinys ant Ožeškienės g.18 – 18a  pastatui priklausančios tvoros. Idėją sukurti „Rožinį dramblį“ padiktavo ant sienos esantis užrašas „Deima + Arūnas“. Galima numanyti, kad užrašas ant sienos atsirado iš dviejų jaunuolių meilės ir taip įkvėpė menininką sukurti meilę simbolizuojantį rožinį dramblį.

  1. Pažaislis
„Monte Pacis“ įsikūręs vienoje gražiausių ir romantiškiausių Kauno vietų – Pažaislio vienuolyne.

Kauno marių pusiasalyje įsikūręs Pažaislio kamaldulių vienuolynas – vienas gražiausių brandžiojo baroko pavyzdžių ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Šiaurės bei Rytų Europoje.

Pažaislio vienuolyno komplekse įsikūręs svetingumo kompleksas „Monte Pacis“ – restoranas ir keturių žvaigždučių viešbutis, teikiantis aukščiausios kokybės, originalias ir modernias paslaugas. Ne veltui čia švenčiamos vestuvės ir kitos meilės šventės. Unikali, nuostabaus grožio vieta ir aukšto lygio aptarnavimas – tai jūsų meilės dieną pavers nepakartojama švente.

Primename, kad Pažaislio vienuolynas yra veikiantis ir jame gyvena, juo rūpinasi ir išlaiko Lietuvos Šv. Kazimiero seserų kongregacija. Pirmadienis čia yra tylos diena, todėl lankytojai tą dieną neįleidžiami. Be to, kartą per metus būna tylos savaitė, kai lankytojai nepriimami, ekskursijos nevedamos. Tylos savaitės laikas skelbiamas internetinėje svetainėje: www.pazaislis.org

  1. Prisikėlimo bažnyčios apžvalgos aikštelė
Prisikėlimo bažnyčios terasa yra viena labiausiai pamėgtų fotosesijų vietų.

Kas gali būti romantiškiau nei stebėti saulėlydį nuo 26 metrų aukščio terasos, kur atsiveria gražiausia miesto panorama? Prisikėlimo bažnyčios terasa – tai viena populiariausių panoraminių vietų Kaune, kurią žino ne tik kauniečiai, bet ir miesto svečiai. Čia galite surengti Valentino dienos ar savo vestuvių fotosesiją. Gražiausios nuotraukos su miesto panorama garantuotos!

  1. Santaka
Ten, kur Neris įteka į Nemuną, yra viena romantiškiausių vietų stebėti saulėlydį.

Ten, kur Neris įteka į Nemuną, sutiksite ne vieną romantiškai nusiteikusią porą. Pasivaikščioti Santakos parke mėgsta ir jaunos, ir senjorų poros, tebepuoselėjančios romantines tradicijas. Geriausias laikas pamatyti gražiausius vaizdus, neabejotinai, yra tada, kai leidžiasi saulė.

  1. Romantiška vakarienė viename geriausių Kauno restoranų

Valentino dieną daugelis laukia ne prabangių dovanų, bet įsimintino ir jaukaus laiko su antrąja puse. Todėl romantiškiausias šio vakaro praleidimas, be abejo, būtų romantiška vakarienė geriausiai vertiname restorane.  Rinktis tikrai yra iš ko! Išvardinsime tik kelias vietas, kurios geriausiai įvertintos gurmanų „Tripadvisor“ platformoje: „MOMO Grill Kaunas“, restoranas „Siesta“, „DIA“, „Jurgis ir Drakonas“, „Uoksas“ ir kt.

Kurį restoraną Kaune rinksitės romantiškam vakarui dviese?