Šiandien rajone

TOP 5 vietos, kurias privalote aplankyti „Laisvės piknike“

Jau ketvirtą kartą Kaune vyks didžiausias nemokamas vasaros festivalis visai šeimai – „Laisvės piknikas“. 5 didelės diskusijų erdvės su žymiausiais Lietuvos žmonėmis, aštriausios temos ir netradicinės žodinės dvikovos. Daugiau kaip 50 įdomių, interaktyvių nevyriausybinių organizacijų prisistatymų. Dalyvių ir veiklų sąrašas išties ilgas, tad išskyrėme 5 dalykus, kurių tikrai nevalia praleisti.

  1. Diskusijų erdvė

Čia kiekvienas atras sau aktualią ir įdomią diskusijų temą, kurią gvildens žymiausi Lietuvos žmonės – nuo žurnalistų iki mokslo ir meno žvaigždžių. Vyks netradicinės žodinės dvikovos, kurias moderuos žymiausi Lietuvos žurnalistai.

Visą diskusijų programą rasite čia: https://laisvespiknikas.lt/programa-diskusiju-erdve/

  1. Pramogų erdvė

Po intelektualių diskusijų norisi atsipūsti ir nuveikti ką nors smagaus, tad kviečiame užsukti į „Laisvės pikniko“ pramogų zoną. Čia jūsų lauks netikėti žaidimai, iššūkiai, poilsio oazė ir kitos specialiai šiam renginiui sukurtos pramogos.

Atvira ir skaidri klientų darbų pasiūlymų platforma „PortalPRO“ kvies visus smalsius ir žingeidžius žmones išbandyti save ir sužinoti, koks meistras esate (galbūt iš tikrųjų esate sofos meistras, meistras su sąlyga, o gal pats meistrų karalius?). Prie „PortalPRO“ kviečiami prisijungti visi Lietuvos meistrai, norintys dirbti panašiu principu kaip dirba šiuolaikinės pasaulinio lygio kompanijos, tokios kaip UBER ar BOLT. Platformoje, kurios veikimo principas pagrįstas dalijimosi ekonomika, skelbiami daugiau kaip 190 tūkst. namų ūkių klientų remonto darbų pasiūlymai. Šiuo projektu siekiama skatinti tiek patyrusius, tiek pradedančiuosius meistrus kurti skaidrią ir socialiai atsakingą verslo aplinką.

VšĮ „Užstato sistemos administratorius“ (USAD) per „Laisvės pikniką“ primins, kad grąžinti verta ir kvies prisidėti prie gerų darbų. Kiekvienas  į USAD palapinę atnešęs užstato sistemoje dalyvaujančių pakuočių, gaus ypatingų dovanų. Visi „Laisvės piknike“ už pakuotes surinkti pinigai bus paaukoti prasmingam tikslui.

  1. Muzikos erdvė

Koks festivalis be gyvos muzikos ir mylimiausių atlikėjų? Šiemet „Laisvės pikniko“ lankytojams savo muziką dovanos 6 grupės ir atlikėjai: „The Station“, „Golden Parazyth“, „Strings Of Earth Orchestra“, „Free Finga“, choras „Bel Canto“, Krašto apsaugos savanorių pajėgų bigbendas.

  1. Visuomeninė erdvė

Čia galėsite susipažinti ir gyvai pabendrauti su įvairių visuomeninių organizacijų atstovais. Kiekviena organizacija specializuojasi skirtingose srityse. Nepraleiskite progos užsukti į Gyvąją biblioteką, sužinoti apie Socialinio taksi veiklą, kaip sekasi Kauno startuoliams, gyvūnų prieglaudos darbuotojams bei savanoriams ir kitiems.

  1. #walk15 Einantis Baltijos kelio iššūkis

#walk15 meta visiems išskirtinį, Baltijos keliui paminėti skirtą iššūkį. Rugpjūčio 23-24 dienomis prisijunkite į Einančio Baltijos kelio iššūkį su #walk15 mobilia programėle ir finišuokite „Laisvės piknike“. Čia ne tik skaičiuosime Einančio Baltijos kelio rezultatus, bet ir galėsime susipažinti su Baltijos kelio istorija. O tie, kurie per dvi iššūkio dienas bus surinkę 30 000 žingsnių, bus apdovanoti  ne tik išskirtiniu 30-mečio diplomu, bet juos galės iškeisti į #walk15 ėjiko paketą.

Susitikime „Laisvės piknike“!

Nuotr. Paulius Orinas