Renginiai Šiandien rajone

Turizmo dienos proga – ypatingi pasiūlymai ir žaidimai

Pažaislio vienuolynas. Nuotr. “Kaunas IN”

Rugsėjo 27 dieną bus minima Pasaulinė turizmo diena. Tad VšĮ „Kaunas IN“ kviečia miestiečius bei miesto svečius turistauti visą paskutinįjį rugsėjo savaitgalį – mėgautis miestu, naudotis ypatingais pasiūlymais kavinėse bei restoranuose, dalyvauti loterijose ir žaidimuose.

VšĮ „Kaunas IN“  informuoja, kad šiemet Turizmo dienos proga, atsižvelgiant į dabartinį COVID-19 kontekstą, renginiai ir ekskursijos organizuojamos nebus. Vietoje to, šiais metais visi kviečiame šią švęsti visą savaitę, mėgautis miestu, būti turistais savo mieste, naudotis ypatingais pasiūlymais kavinėse bei restoranuose, dalyvauti loterijose ir žaidimuose.

Rugsėjo 26-27 dienomis aplankę viešbučius „Moxy“ ir „Park Inn by Radisson Kaunas“ ar baseino ir pirčių erdvę „Aušra Spa“ ir pasakę slaptažodį „kaunasticturistas“ galėsite laimėti net 250 įkvepiančių prizų, kurie padės Kauną pažinti dar artimiau. Dovanos laukia pačios įvairiausios – laisvalaikį leisti kvies baseino ir pirčių erdvė „Aušra Spa“, „Oreiviai.lt“ suorganizuos skrydį oro balionu, o „Pilotai.lt“ dar ir paskraidins ultralengvuoju lėktuvu. Išskirtinis Pažaislio vienuolyne veikiantis restoranas „Monte Pacis“ laiminguosius pavaišins degustacine vakariene ir dar daugiau.

Prie Tarptautinės turizmo dienos šventės prisijungė kavinės ir restoranai, kurie su specialiu šventės slaptažodžiu „kaunasticturistas“ suteiks nuolaidą.

Rugsėjo 27d. (sekmadienį) apsilankymas daugelyje mieste veikiančių muziejų visiškai nemokamas. Tai – nuo praėjusių metų veikianti itin sėkminga Kultūros ministerijos iniciatyva, kurią jau spėjo pamilti daugelis kauniečių ir miesto svečių.

Taigi rugsėjo 27 d. svečių lauks Nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus, A. Žmuidzinavičiaus kūrinių ir rinkinių kolekcija, Kauno paveikslų galerija, Istorinė LR Prezidentūra, Kauno miesto muziejaus Rotušės skyrius, Kauno IX forto muziejus, Lietuvos švietimo istorijos muziejus, Maironio lietuvių literatūros muziejus ir daugelis kitų vietų. Apsilankę vienoje ar keliose šių įstaigų nepamirškite ištarti slaptažodžio „kaunasticturistas“!

Žinoma, turizmo diena skirta ne tik kauniečiams. Siurprizų galės rasti ir keleiviai iš Vilniaus į Kauną „Kautros“ autobusuose. O kad tikrai pavyktų viską suspėti, patiems susidėlioti maršrutą ir aktyviai praleisti laiką, rekomenduojama keliauti po Kauną dviračiu. „CityBee“ šiam tikslui padovanos net 100 valandos trukmės kelionių! Tereikia programėlėje įvesti nuolaidos kodą „kaunasticturistas“ – šis pasiūlymas galioja nuo rugsėjo 25 d. vidurnakčio iki rugsėjo 29 d. vidurnakčio.

Daugiau informacijos bei nuolaidas siūlančių vietų sąrašą rasite ČIA.

Taip pat, kad laikas būtų ne tik puikus, bet ir saugus, kviečiame laikytis Lietuvoje galiojančių saugumo rekomendacijų įskaitant saugų ir pagarbų atstumą nuo aplinkinių turistautojų, veido kaukės dėvėjimą nurodytose vietose ir kt

Straipsnis parengtas naudojantis „Kaunas IN“ informacija.