Kalba ekspertai Naudinga žinoti

Už kokybišką priežiūrą atsidėkoja padėkomis

klientu-padekos-mb
Daugiabučių namų administratoriai sulaukia vis daugiau gyventojų padėkų už laiku ir tinkamai atliekamus darbus.

Kaune daugiabučius namus prižūrinčių įmonių specialistai teigia pastebintys naują tendenciją. Jau kurį laiką jie sulaukia vis daugiau gyventojų padėkų už laiku ir kokybiškai atliktus daugiabučio remonto darbus, gražiai sutvarkytą aplinką ir kitokią pagalbą sprendžiant daugiabučių priežiūros problemas.

Bendrovės „Mano būstas“ Kauno regiono vadovė Vida Naudžiūnienė patvirtino, jog įmonė iš tiesų sulaukia vis daugiau daugiabučių namų gyventojų skambučių, kuriuose žmonės reiškia padėka pastatų priežiūros specialistams. Jos teigimu, vien tik Kaune per mėnesį sulaukiama apie 50 padėkas reiškiančių žmonių skambučių.

„Peržiūrėjome šių metų klientų padėkas ir pamatėme, jog gyventojai dažniausiai dėkoja mums už laiku ir kokybiškaio atliktus namo remonto darbus, nepriekaištingai prižiūrimą kiemo teritoriją, švarią laiptinę, operatyvų reagavimą į skubius avarinius iškvietimus. Be abejo, kiekviena tokia padėka ne tik džiugina, bet ir yra geriausias įrodymas, jog daugiabučių namų gyventojams teikiame tokias paslaugas, kokių jie ir tikisi. Kita vertus, kiekvienas nuoširdus atsiliepimas apie kokybišką namo priežiūrą yra tarsi avansas“, – sako „Mano būsto“ Kauno regiono vadovė.

V.Naudžiūnienės teigimu, padėkas reiškiantys gyventojai labai dažnai per Klientų informavimo centro operatores prašo asmeniškai jas perduoti vienam ar kitam konrečiam darbuotojui. Beje, kartais pasitaiko ir gana kurioziškų prašymų, kai pastatų ar teritorijos priežiūros specialistų darbų patenkinti gyventojai ne tik dėkoja už atliktus darbus, bet ir reikalauja, kad vadovybė jiems išmokėtų skatinamąsias premijas.

Administratorių pastangas padėti daugiabučių namų gyventojams gyventi gražiai, taupiai ir šiltai vis dažniau įvertina ir bendrijų, kurioms savo paslaugas teigia pastatų priežiūros specialistai, pirmininkai. Jie pripažįsta, kad norint tinkamai rūpintis daugiabučio priežiūra, savo jėgų ir patirties jau nebepakanka. Todėl pagalbos tenka ieškoti pas profesionalus.

Tai, jog laikinosios sostinės gyventojai teigiamai vertina administruojančių įmonių pastangas namų priežiūros srityje, patvirtina ir šiemet atlikta tarptautinės tyrimų kompanijos TNS visuomenės nuomonių apklausa, kurioje dalyvavo apie 1000 respondentų. Jos metu paaiškėjo, kad vis daugiau gyventojų „Mano būstą“ įvardina kaip patikimą ir profesionalų daugiabučių prižiūrėtoją.

Apklausos duomenimis, įmonės darbu patenkinti 57 proc. respondentų ir tai yra penktadaliu daugiau, nei prieš 5 metus, kai įmonės darbus teigiamai vertino tik 37 proc. apklaustųjų.