Kalba gyventojai

Vadybininko iniciatyva – daugiabučio laiptinė spindi švara

Kęstutis Pašvenskas inicijavo daugiabučio laiptinės valymą.
Kęstutis Pašvenskas inicijavo daugiabučio laiptinės valymą.

Daugiabučio laiptinė – tai visų kaimynų bendra erdvė. Jei ji purvina ir niekas jos nesutvarko, gyvenimas apkarsta visiems. Tuo įsitikino Dainavos mikrorajone gyvenanti Dalia, kurios laiptinė pagaliau spindi švara.

Gyventoja nuoširdžiai dėkoja „Dainavos būsto“ vadybininkui Kęstučiui Pašvenskui už iniciatyvą išvalyti jos namo laiptinę ir įmonės „Mano aplinka“ darbuotojams už kokybiškai atliktą darbą.

„Buvo padaryta gyventojų apklausa. Po to buvo suorganizuotas laiptinės valymas“, – apie nuveiktą darbą pasakojo namą administruojantis vadybininkas Kęstutis Pašvenskas. Anot jo, laiptinė buvo išties labai netvarkinga ir ją būtinai reikėjo valyti.

Dainavos gyventoja džiaugiasi, kad jos laiptinė pagaliau išvalyta: „Dabar akyse šviesu, taip švaru! Žinokit, yra laiptinių, kurios net šlapio skuduro nėra mačiusios.“ Moteris mano, kad laiptinės valymas turi būti privalomas ir jei kaimynai patys jų netvarko, tai reikia užsakyti valymo paslaugą.

Pastatų administravimo vadybininkai pastebi, kad gyventojams patiems valyti laiptinę yra ekonomiškai nenaudinga. Per mėnesį laiptinių valymui gyventojai sunaudoja apie 40 litrų vandens, taip pat kainuoja buitinė chemija bei valymo priemonės. O svarbiausia, švaistomas ir pačių gyventojų laikas.

Raginame gyventojus nedelsti ir pasirūpinti laiptinės švara. Jei norite, kad šį darbą atliktų profesionalai, turintys ne tik patirties, bet ir visas reikalingas priemones, skambinkite į Klientų aptarnavimo centrą tel. 8 700 55 966.