Kalba ekspertai

Visapusiška namų priežiūra rūpinsis ir šventiniu laikotarpiu

Šiais metais šventes pasitiksime kur kas ramiau, saugiai leisdami laiką namuose ir nevykdami pas artimuosius ar draugus. Visgi ir tokiu metu gali nutikti nemalonių dalykų: trūkti vamzdis ar užsikimšti kanalizacija. Įmonė „Mano BŪSTAS“ ramina, jog jų komanda pasiruošusi padėti ne tik bet kuriuo paros metu, bet ir šventiniu laikotarpiu.

Kaip pasakoja „Mano BŪSTO“ atstovas Julius Žilinskas, prieš šventes avarinės darbuotojai budi kaip ir eilinėmis darbo dienomis.„Šventiniu laikotarpiu dirbs visos mūsų pajėgos. Darbuotoją išleidžiame atostogauti tik tada, kai yra kam jį pavaduoti. Šventinis laikotarpis – ne išimtis“.

Per šventes „Mano BŪSTO“ avarinė tarnyba lauks iškvietimų visą parą ir bus paruošusi visą įrangą, reikalingą gedimams likviduoti. Kaip ir įprasta šiuo pandemijos metu, visi įmonės darbuotojai imasi visų reikalingų saugumo priemonių: dėvi apsaugines veido kaukes, pirštines, naudoja dezinfekcinį skystį, vengia tiesioginių kontaktų su daugiabučių gyventojais.

Visgi, „Mano BŪSTO“ atstovas įspėja, jog per šventes, įvykus gedimui, gyventojai ir patys turėtų išlikti sąmoningi, vengti kontaktų ir, kaip dažnai nutinka, nesibūriuoti stebėti, kaip šalinamas gedimas ar pažindintis su atvykusiais avarinės darbuotojais.

Apie daugiabutyje įvykusią avariją įmonės klientai gali pranešti naudojantis mobiliąja programėle „eBŪSTAS“, tinklalapyje www.ebustas.lt „live chat“ skiltyje bei „Mano BŪSTAS“ klientų aptarnavimo centro numeriu 8 700 55 966.

Pasak „Mano BŪSTAS“ specalistų, šventiniu laikotarpiu daugiausia avarijų daugiabučiuose namuose įvyksta dėl užsikimšusios kanalizacijos, kuomet gyventojai likusį maistą nuo stalo meta ne į buitinių atliekų konteinerius.

„Atrodo, jog vis daugiau žmonių sąmoningai žiūri į atliekas, smagu, jog vis didesnė dalis atsakingai jas rūšiuoja, visgi, metai iš metų, būtent šventiniu laikotarpiu, kanalizacijos užsikimšimų skaičius išauga. Tikimės, jog šiais metais gyventojai ne tik atsakingai žiūrės į švenčių praleidimą ir Vyriausybės nurodymų laikymąsi, bet ir atliekų tvarkymą“, – sako J.Žilinskas.