Renginiai

Viskas, ko reikia jaunavedžiams – po vienu stogu

Lapkričio 25-26 dienomis viešbutyje „Park inn by Radisson“ (K. Donelaičio g. 27) duris atvers vienintelė Kaune nemokama vestuvių paroda ,,Mano tobulos vestuvės“. Įvairiausių sričių profesionalai susiburs vienam tikslui – patarti, kaip surengti tobulą vestuvių šventę.

Nuo suknelės iki specialių pasiūlymų ir nuolaidų

Lapkričio 25-26 d.  vyksiančioje parodoje rasite viską, ko reikia būsimai šventei. Šis nemokamas renginys labai pagelbės pasiklydus tarp plataus vestuvinių paslaugų asortimento. Čia dalyvaus vestuvių planuotojai ir vedėjai, maisto ir saldumynų tiekėjai, originalių dovanų kūrėjai, floristai, vestuvių atributikos ir dekoracijų specialistai, juvelyrai, dizaineriai, stilistai, fotografai ir kiti. Galėsite ne tik pasikonsultuoti su savo srities profesionalais, bet ir gauti nuolaidų ir specialių pasiūlymų jūsų šventei.

Dizaineriai, stilistai, makiažo ir šukuosenų kūrėjai sukurs tobulą jaunosios įvaizdį. Fotografai ir montuotojai gražiausias akimirkas pavers amžinomis. Dekoratoriai apgalvos kiekvieną interjero detalę už jus. Dėmesys bus skirtas kiekvienai detalei, apie kurią dar net nespėjote pagalvoti.

Parodoje – nemokami seminarai ir žinomi vardai

Vestuvės – tai svarbiausia gyvenimo šventė, todėl jos turi būti planuojamos kruopščiai, iki pačių mažiausių smulkmenų. Apie tai parodoje vyksiančiuose nemokamuose seminaruose kalbės žinomi lietuvių vestuvių planuotojai, dekoratoriai, renginių vedėjai ir kiti. Netgi bus vedamas seminaras apie ikivedybines sutartis. Tarp parodos dalyvių – žinomi vardai: vizažistė Deimantė Kazėnaitė, išskirtinių renginių planuoja Erika Purauskytė, floristas Antanas Mažonas ir kiti.

Į nemokamą renginį – su draugais ir artimaisiais

Ir būsimai nuotaikai, ir jaunikiui svarbus artimųjų bei draugų palaikymas, jų nuomonė. Tad į parodą kviečiami ne tik būsimi jaunieji, bet ir jų tėvai, broliai, seserys ir draugai. Juk daug smagiau rinktis vestuvinę suknelę su drauge, dėl maisto tiekėjų pasitarti su mama, o šventės grojaraštį aptarti su seserimi ar tėčiu. Sprendimai artimųjų rate priimami daug  tvirčiau.

Po šio renginio nebereikės skambinti dešimtims fotografų, skaityti komentarų apie skaniausius tortus ar gaišti laiką ieškant savojo žiedo įvairiuose juvelyrikos salonuose. Viską rasite po vienu stogu – patys paragausite, apžiūrėsite ir pasimatuosite.

Ar jūsų geidžiama paslauga dalyvauja parodoje? Pasitikrinkite: www.manotobulosvestuves.lt

Sekite naujienas apie parodos dalyvius čia.