Kalba gyventojai Šiandien rajone

Vlada Musvydaitė kviečia į Walmark Ėjimo varžybas Kaune: tikisi naujo rekordo

7 000 – tiek žmonių šiemet dalyvavo Walkmark Ėjimo varžybose Vilniuje. Kaune tikimasi šį rekordą pagerinti.

Sveikatingumo motyvatorė, mobiliosios programėlės #walk15 kūrėja Vlada Musvydaitė paskutinį rugsėjo šeštadienį kviečia kauniečius ir miesto svečius į Walkmark Ėjimo varžybas, kuriose kiekvienas neabejotinai patirs ėjimo džiaugsmą ir puikiai praleis laiką su savo artimaisiais. Ta proga kalbamės su Vlada apie jos organizuojamus renginius ir sukurtos žingsnių skaičiavimo programėlės #walk15 privalumus.

Vlada Musvydaitė – sveikatingumo motyvatorė, mobiliosios programėlės #walk15 kūrėja.

Jūsų organizuojamų varžybų tikslas – su visa šeima nueiti 15 000 žingsnių. Kodėl pasirinktas būtent toks skaičius?

Pasaulio sveikatos organizacija rekomenduoja per dieną nueiti bent 10 000 žingsnių. Mes norime paskatinti žmones eiti dar daugiau! Todėl visų Walkmark Ėjimo varžybų trasos yra 15 000 žingsnių ilgio. Taip pat skatiname žmones judėti kiekvieną dieną bent 15 minučių.

Ar šis tikslas lengvai įveikiamas visiems? Galbūt tam reikia specialaus fizinio pasirengimo?

Šiose varžybose laikas trasoje neskaičiuojamas. Dalyviai varžosi tik su savimi. Kiekvienas gali pasirinkti savo ritmą, atsikvėpti tam skirtose zonose, tad tikslą pasiekti gali visi – nepaisant amžiaus ar fizinio pasirengimo.

Kiek dalyvių jau užsiregistravo į Ėjimo varžybas, vyksiančias rugsėjo 28 dieną Kaune?

Šiuo metu turime daugiau nei 7000 dalyvių. Šią savaitę registruojasi aktyviausiai, tad laukiame rekordinio 8 000 dalyvių skaičiaus. Taip, kad nesnauskite! Nemokama registracija: ww.ejimovarzybos.lt

Kuriame mieste pasiektas ėjimo rekordas?

Vilniuje šiais metais dalyvavo apie 7 000 dalyvių.

Kas labiausiai motyvuoja žmones eiti pasivaikščioti?

Svarbiausia – motyvacija judėti. Renginiuose stengiamės ne tik pasiūlyti įdomias pažintines trasas eiti, bet ir sukurti pridėtinę vertę: turime apdovanojimus, suteikiame galimybę surinktus žingsnius keisti į prizus.

Mūsų mobiliojoje programėlėje #walk15 taip pat turime įvairių funkcijų, kurios, tikimės, skatina žmones eiti daugiau. Pirmiausiai, pažintinės trasos. Jų programėlėje yra net 75 (Lietuvoje), jomis eidami atrasite daug naujo ir netikėto net savo gimtuosiuose miestuose. Kita funkcija – „Žingsnių piniginė“, kurios pagalba surinktus žingsnius galima keisti į nuolaidas. Trečia funkcija – iššūkiai, kurie leidžia rinkti žingsnius konkrečiam tikslui – miestui, mokyklai, aukštajai mokyklai ar įmonei. Pavyzdžiui, Lietuvos miestų iššūkyje, surinkusi net 346 milijonus žingsnių, pirmauja Šilutė. Visi šilutiškiai kartu net 7 kartus apėjo aplink žemės rutulį! Tai nuostabu!

„Tai puikus laikas aktyviai praleisti laiką su visa šeima!“, – sako V. Musvydaitė.

Kodėl verta dalyvauti Jūsų organizuojamose varžybose?

Tai puikus laikas aktyviai praleisti laiką su visa šeima! Trasą bus galima įveikti su vaikų vežimėliais, su augintiniais. Taip pat raginame visus pakviesti kartu eiti ir savo senelius! Visi dalyviai gaus unikalius medinius rankų darbo medalius, taip pat ir jų augintiniai! Renginio metu veiks „Grand SPA Lietuva“ 5 000 žingsnių šeimos zona, kurioje mažųjų ėjikų lauks įvairios pramogos, „IKI Žingsnių turgus“, kuriame už žingsnius bus galima įsigyti šviežių vaisių ir daržovių.

Ačiū už pokalbį!