Renginiai

„Žalgirio“ arenoje – Z kartai skirta mugė

14203037_1254067677959828_1290697142_o
Z kartai skirtame renginyje bus įdomu ir vaikams ir tėvams

Šį sekmadienį, rugsėjo 4 dieną, „Nemuno saloje įsikūrusi „Žalgirio“ arena taps vaikų traukos centru – čia organizuojama mugė, skirta jaunajai Z kartai.

Organizatoriai teigia, kad tai bus vienintelis toks nemokamas renginys Lietuvoje, kuriame bus galima susipažinti su geriausiais ir įdomiausiais būreliais, sporto ir meno mokyklomis. Pamatyti naujausius lavinamuosius žaislus, „protingas“ knygas ir kitas mokslo metams skirtas prekes.

Atvykusių pasižvalgyti po mugę lauks įdomi programa: veiks įvairūs informaciniai stendai, dirbtuvės, vyks konkursai ir estafetės. Tėveliai taip pat turės ką veikti – nemokamą seminarą apie Z kartą profesionali psichologė – edukologė Asta Blandė. Taip pat naudingą seminarą apie tai kaip išmokyti vaikus taupyti ves Milana Jonikienė.

Dienos pabaigą vainikuoti visi bus pakviesti prisijungti prie bendro projekto su „Robotikos“ akademija ir žymiais Lietuvos tėveliais bei jų vaikais – bus statoma „Z planetos“ kosminė stotis, kurioje „Marsiečiai“, pasirūpins ne tik geru laiku, bet ir „Sveikesne vaikų galaktika“.

Renginio pradžia 10 val. Renginys nemokamas.